Sprzedajemy zlewozmywaki granitowe

Jesteśmy poważną firmą z uczciwym podejściem do biznesu. Doświadczenie zdobyte przez długie lata spędzone w branży pozwalają nam mówić o sobie jako o ekspertach - choć sami wolimy myśleć o sobie jako doradcach naszych Klientów. Pomagamy w wyborze właściwego zlewozywaka do kuchni.

Zlew granitowy to godny polecenia produkt, nie tylko ze względu na panującą aktualnie modę, lecz przede wszystkim na szereg niekwestionowanych zalet.

Sprzedażą zlewozmywaków granitowych zajmujemy się od wielu lat. Pierwsze sztuki wraz z naszymi głównymi producentami, firmą Anfra i Brenor, wprowadziliśmy na rynek w 2005roku. Promujemy wyłącznie zlewozmywaki polskich producentów, jakości któych jesteśmy w 100% pewni. Nasze zlewozmywaki to bardzo dobry produkt w rozsądnej polskiej cenie.

nasze e-Sklepy

  • sklep zlewozmywak.pl
  • sklep promar24.pl
  • sklep grandeco24.pl

Zakupy bez ryzyka. Wieloletnia gwarancja na wszystkie zlewozmywaki.

W stałej sprzedaży posiadamy zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem, zlewozmywaki jednokomorowe bez ociekacza, zlewozmywaki dwukomorowe, zlewozmywaki narożne a także zlewozmywaki półtorej komory. Biorąc pod uwagę kształt oferta obejmuje modele prostokątne, owalne i okragłe. Każdy zlewozmywak kuchenny jest produkowany w co najmniej kilku kolorach. Polecamy zlewozmywaki beżowe, zlewozmywaki szare, czarne oraz brązowe. Do większości posiadamy kolorowe tzw. "granitowe" baterie kuchenne.